Sadnete si B2B

Tuli pre špeciálne príležitosti
Zabezpečte mimoriadne sedenie

Zaujmite na festivaloch, outdoorových, či indoorových eventoch, koncertoch a iných promo akciách určených pre verejnosť. Ponúknite svojím návštevníkom pohodlné sedenie s možnosťou vlastnej potlače.


Odmeňte svojich partnerov potlačeným Tuli vakom, či vymyslíte kreatívnu cenu do spotrebiteľských súťaží. To všetko sa dá. Stačí, ak vašu predstavu premietneme na Tuli vak a originálne sedenie je na svete.


Dajte sedeniu jedinečný nápad a originálny vizuál podľa vášho gusta. Vymyslite si vlastný vzor, nadpis, potlač a zvýraznite tak svoju značku voči konkurencii práve kreatívnym sedením a jeho prevedením. Reštaurácie, terasy, či firemné priestory zmeníte razom na unikát vďaka Tuli vakom, ktoré si sami navrhnete.Spokojní klienti

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Alena Spišiaková, Director of Sales & Marketing

Tuli vaky skrášlili záhradu nášho hotela a hosťom ponúkajú unikátne výhľady na panorámu Tatier a Štrbské pleso z absolútneho pohodlia. Hostia si na nich radi čítajú knihy, alebo len tak relaxujú. Ako odberateľ sme ocenili skvelý klientský servis a ochotu obchodného zástupcu, rýchlosť vybavenia všetkých požiadaviek a výroby na mieru, kvalitu materiálu a tiež dlhú záručnú lehotu.

Raiffeisen banka, Jakub Šindler, odd. komunikácie a stratégie značky Raiffeisen ban

V Raiffeisen banke sme si objednali od spoločnosti Tuli jednoduché vaky s logom, ktoré používame denne hlavne v meeting roomoch a na poradách . Vaky sú aj po dlhodobom používaní stále v top stave, dodávka prebehla bez problémov a v dohodnutom čase. Odvtedy pre nás spoločnosť Tuli realizovala aj výrobu na mieru , ktorá presne spĺňa naše požiadavky. Komunikácia rovnako ako prístup spoločnosti Tuli hodnotíme za profesionálny. Ďakujeme.

Na individuálne potlače odporúčame najmä vaky ako je Sofa, Smart, miniSofa, Kanoe, basicSofaTaburetka a TuliFuky. Sú to najobľúbenejšie modely a navyšepútajú pozornosť bez vekového rozdielu.

Tuli pre špeciálne príležitosti Zabezpečte mimoriadne sedenie

  • odlíšte sa od konkurencie
  • zvýšte komfort
  • perfektný relax
  • veľké množstvo spôsobov sedenia
  • zvliekateľný obal
  • pranie v práčke
  • ľahké na prenos
  • dodanie do 14 dní
  • riešenie na mieru


Poradcovia

Miroslav Valach
+421 907 721 028
miroslav.valach@tuli.sk

Ing. Martin Balko
+421 918 717 873
martin.balko@tuli.sk