5 dôvodov, prečo chce váš partner na Vianoce Tuli vak

Kategórie
 
 
 
 
 

5 dôvodov, prečo chce váš partner na Vianoce Tuli vak

1. Pohodlný a útulný domov

Poriadne si oddýchnuť a načerpať nové sily je základom ďalšieho fungovania. Myslite nato aj tieto Vianoce, keď budete vyberať darčeky pre partnera. Práve náš sedací vak poskytne vašej polovičke rozprávkové pohodlie. Domovu zasa dodá domácky útulný charakter, ktorý zahreje nie len partnerovo, ale aj vaše srdce.

Doprajte vašej polovičke komfortné chvíle na Tuli vaku, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii ľudského tela a potravinové polystyrénové guľôčky zabezpečia jemnú masáž. Hebké materiály, či odolné tkaniny. V oboch prípadoch ide o zdravotne nezávadné látky v krásnych farbách. "Láska Tuli vaky prenáša", sa hovorí u nás. Spýtajte na nato svojho partnera, hneď potom, ako si nájde náš sedací vak pod stromčekom. 

 

 

2. Praktickosť v efektivite 

Veľký Tuli vak, málo práce s údržbou. Ďalšia výhoda, ktorú v domácnosti oceníte. V prípade jednoobalového sedacieho vaku stačí povrch očistiť handričkou so saponátom. My však odporúčame dvojobalový, pretože stačí obal zvliecť a vložiť do práčky. Vak je ľahký, a tak sa jednoducho prenáša z miesta na miesto, z obývačky na terasu.

  

3. Trendová špička 

Modely, vzory, farby. Škála je tak široká, že ulahodíte prísnemu oku vášho partnera bez ťažkostí. Naše dizajny a látky starostlivo vyberáme s ohľadom na kvalitu značky Tuli. Aj preto sme originálni a jedineční. Pri modeloch Tuli vakov sme zasa stavili na známych bytových architektov a vlastné niekoľkoročné skúsenosti. Sledujeme svetové trendy, navštevujeme svetové výstavy nábytku a bývania, stretávame sa s inšpiratívnymi ľuďmi a dávame dokopy prvotriedne nápady. Preto je Tuli absolútna jednotka na slovenskom trhu.

  

4. S láskou a zo srdca 

Dokonalý výsledný efekt z našich výrobkov reflektuje kompletný proces ich výroby. Zrodí sa myšlienka a tá sa potom dostáva do usilovných rúk, ktoré režú, šijú, plnia a balia. Kvalitné a precízne spracovanie každého produktu vychádza z tradície. Pretože práve tá nás učí byť poctivými výrobcami a ponúkať výrobky šité s láskou a zo srdca. Taký darček preto musí byť darovaný z pasie a úcty. Bezchybný pre vášho partnera alebo blízkych, ktorých skutočne ľúbite. 

 


5. Variabilne a zdravo

Tvarovateľnosť Tuli vakov podsúva možnosti sedenia, ležania, či akéhokoľvek typu relaxu ako je čítanie kvalitného bestselleru, práca s notebookom, pozeranie TV, či leňošenie s vašou polovičkou. Množstvo modelov v rôznych veľkostiach ulahodia každému typu postavy. Tuli si navyše potrpí na zdravotné vymoženosti. Tuli vaky sú ergonomické a podporujú zdravé držanie tela pri sedení, či ležaní. Takýto darček ocení váš partner vo viacerých oblastiach a po zaslúženom oddychu sa vám odvďačí dobrou náladou a širokým úsmevom.

Vianoce plné elegancie a nehy
Ak ste sa práve rozhodli zabezpečiť Tuli vak ako vianočný darček pre vášho partnera, nemohli ste si vybrať lepšiu dobu. Práve teraz máme v Tuli zľavy a aby bolo prekvapenie dokonalé, váš darček vám radi uskladníme a doručíme týždeň pred Vianocami.

Jednoducho bezstarostne a útulne s Tuli.

Všetky Tuli vaky nájdete na: www.tuli.sk/originalne-tuli-vaky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia