FUTÓN - zdravé spanie

Kategórie
 
 
 
 
 

FUTÓN - zdravé spanie

Preneste kus japonskej kultúry a espritu ku vám domov a k štýlovému dizajnu pridajte zdravú formu spánku a relaxu. Futón je skvelá voľba pre tých, ktorým záleží na tom, aby boli veci ekologické a nezávadné.

Chcete každý deň sršať energiou? Začnite s tým od kvalitného spánku a vstávajte po futónsky. Veď vyspať sa “do ružova” je základom spokojného života. Počas spánku v našom tele prebiehajú dôležité procesy, ktoré slúžia na obnovu organizmu. Čím viac nárokov na seba kladieme počas dňa, tým kvalitnejší oddych potrebujeme v noci. A s Tuli to ide ekologicky, z prírodných a zdraviu nezávadných materiálov bez chemických prísad.

Futóny sú prírodné matrace z toho najlepšieho, čo príroda ponúka. Každý z našich starostlivo vybraných materiálov má rôzne špecifické vlastnosti, ktoré posunú váš spánok na vyšší zážitok. A ak chcete zvýšiť vašu šancu na pohodlný život a naopak znížiť ju nežiaducim parazitom, tak priedušné futóny sú tým správnym riešením.

 

Bavlna, kokos, latex

Futón Bavlnka

Kvalitná egyptská bavlna zaručí spanie (ako) v bavlnke. Bavlna je hlavná súčasť tradičného japonského matraca, ktorý  je pevný, tvrdý a priedušný. Potrebujete odstrániť bolesti chrbta a máte radi tvrdšie spanie? Tak potom práve naša Bavlnka je vhodná pre vás.

Futón Kokoska

Je natvrdším futónom. Vďaka kokosu bude vaše lôžko ešte pevnejšie a poskytne vášmu chrbtu väčšiu oporu. Kokoska má väčšiu nosnosť, pretože kokosové vlákno je spracované do formy silnejších pružných dosiek.

Futón Latex

Ak preferujete mäkšie matrace, ale napriek tomu chcete, aby vám matrac poskytoval dostatočnú oporu, tento je pre vás ten pravý. A ďalšou výhodou je ich variabilita. Sú skvelé nielen ako klasický matrac, ale latex sa výborne hodí aj ako pohovka, pretože vytvára pružné a útulné posedenie.

 

Za super cenu veľa muziky

Veľká výhoda je pomer ceny a kvality, ktorá býva zrovnateľná s ostatnými kvalitnými matracami. A ak sa o futóny budete pravidelne starať, sem tam ich pretrasiete a otočíte, tak sa vám za trošku pozornosti odmenia kvalitným odpočinkom veľa veľa rokov.

Všetky futóny z ponuky nájdete na: www.tuli.sk/futony/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia