Hravá detská izba s Tuli

Kategórie
 
 
 
 
 

Hravá detská izba s Tuli

Vyplniť priestor detskej izby nie je dramatickým umením, najmä, keď väčšina doslova prekypuje hračkami. Ako však spraviť z neporiadku rýchly poriadok, útulnú zónu a zároveň hrací priestor, navyše v originálnom a modernom prevedení vám poradíme v našom blogu.

 

Detská izba alias Tuli útulnička

S Tuli to dokážete trendovo s poriadnou dávkou kreativity a pohodlia. Tráviť čas v detskej izbe už nebude nuda. Premení sa na detskú skrýšu, plnú magických tajomstiev, zábavy a fantázie. Tí najmenší si zaslúžia viac.

 

 

Tuli vaky, ktoré deti milujú

Tak ako každá detská izbička potrebuje množstvo prirodzeného svetla, potrebuje aj ideálne miesto na relax pre vašu ratolesť. A vtedy nastupuje Tuli vak ako ideálna forma pohodlného sedenia, ležania, či prostriedku na veselé hry. Aj učenie do školy dostane iný význam. Z multifunkčných sedacích vakov odporúčame detičkám mimoriadne tvárnu Sofu, Smart, či Funny. Z netvarovateľných zasa Relax a Kanoe. My v Tuli vieme pohodlie posunúť ešte vyššie, a tak skúste skombinovať Tuli vaky s našimi trendovými taburetkami a pufkami. Výber je široký.

Všetky Tuli vaky pre deti nájdete na: www.tuli.sk/detska-izba/

 


 

Kombinácie špeciál

Okrem originálneho pohodlia, ktoré slovenská značka Tuli prináša 13 rokov sa špecializujeme aj na útulnosť. Do detskej izby ju vnášajú práve naše doplnky, ozdoby, vankúŠiky, prikrývky, baldachýny, teepee, hracie deky, detské obliečky a všetko, čo robí detskú izbu dokonalou. Všetko spolu hrá a tak sa dá v Tuli zariadiť detská izba nie len podľa vašich, ale najmä podľa detských predstáv. Zvieratká z lesa, lesné plody, Námorník, Líška, Draci, to všetko a ešte omnoho viac nájdete v našom detskom menu o bývaní.  V detskom Tuli kráľovstve sa rozvíja fantázia, kreativita a je plné kamarátskych spoločníkov. Deti sa už nebudú báť zostať v izbe samé a vy sa tak spokojne môžete venovať svojim záležitostiam. 

Všetky výrobky nájdete na: www.tuli.sk/detska-izba/

 Vianočné darčeky, ktoré sa páčia

Ak ste sa dočítali až sem, tak už viete, prečo je značka Tuli a jej výrobky ideálnou voľbou darčekov pod Vianočným stromčekom. V preplnených hračkárstvach nenájdete nič tak originálne, mäkučké, z prírodných materiálov, ako ponúka Tuli. Ak neviete ako opísať komfort a štýlovosť v jednom slove, tak synonymom je Tuli. 

Detskú izbu ako z obrázku môžete mať teraz vďaka vianočnej super zľave. A nemusíte si robiť starosti s uskladnením. My v Tuli vám radi vaše nákupy starostlivo odložíme a pošleme týždeň pred Vianocami. Dokonalé vianočné prekvapenie, čo poviete?

Všetko pre vaše ratolesti nájdete: www.tuli.sk/detska-izba/,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia