Novinka- merino deky a vankúše. Bývanie, ktoré zahreje.

Kategórie
 
 
 
 
 

Novinka- merino deky a vankúše. Bývanie, ktoré zahreje.

Domov podľa predstáv

Čo chýba dlhým zimným večerom, či jesennému oddychu pri šálke horúceho čaju? No predsa dokonalé pohodlie, ktoré zahreje. Čo takto pompézna ručne pletená deka z jemnej ovčej merino vlny? Predstavujeme vám našu Okaňu, ktorá okrem hrejivej vlastnosti je aj extra dizajnovým doplnkom. Či už ako prikrývka alebo prehoz. Všade zapasuje bez váhania.

 

Mäkulinká priadka merino

Kolekcia sa skladá z nežných farieb, ktoré sa hodia do každej obývačky. Tento hebký moderný kúsok je prírodným produktom so zázračnou hrejivou funkciou. Krásnou ju robí najmä jej atypickosť vo veľkosti upletených obrích očiek. Pritúľte sa pod našou Okaňou so svojím partnerom, či dieťatkom a pocítite, čo je hrejivá láska. Okaňa je práve tá maličkosť, ktorá spôsobuje pohodu a spokojnosť. 

 

 

Na severský štýl


Okúste príchuť života severanov Hygge a pocíťte šťastie z drobností. Obyvatelia Škandinávie sú vraj najšťastnejší ľudia na svete práve z dôvodu, že trávia mnoho času so svojimi najbližšími. Vzali sme si príklad a vytvorili obrie deky merino spoločne s merino VankúŠikmi. Ideálna kombinácia na oddych, či posedenie. Dajte oddychový punc aj vašej obývačke a vychutnajte si sladký dezert v objatí vášho partnera v teplučkej Tuli Okani. Alebo len tak relaxujte, meditujte a vychutnávajte si ticho a harmóniu voňavého a teplého domova.

 

 

Omamná pohoda

Kolekcia Merino vecičiek je originálny slovenský výrobok, ktorý sa inšpiroval severským štýlom bývania. Vaše srdce zahreje teplom vždy, keď vás objíme naša merino Okaňa a uchopíte relax na vyššej úrovni. Vždy, keď si ľahnete na náš merino vankúš, ľahko vkĺznete do popoludnajšieho sna. V Tuli máme radi netradičné bývanie, ktoré sa prezentuje pohodlím a moderným vizuálom. Preto neustále rozširujeme našu ponuku, no za každú cenu zostávame v Slovenskej výrobe. Je pre nás dôležité podporovať slovenský trh.

 

 

Kolekciu merino diek a vankúšikov nájdete tu: www.tuli.sk/doplnky-z-merino-vlny/.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia