Sadnete si Tuli Cinema

Tuli cinema
Svetový unikát výzorom aj zvukom


Nazrite do filmového sveta prostredníctvom farbami zaliatej atmosféry a prvotriedneho zvuku vďaka výbornej akustike. Filmový zážitok, aký tu ešte nebol. Nech sa páči, vstúpte s nami do prvého Tuli kina na svete.
Aké je Tuli cinema?


Nazrieť do filmového sveta cez optiku dokonalých farieb, exkluzívneho pohodlia a prvotriedneho zvuku môžete len na jednom mieste. Pastva pre všetky ľudské zmysly sa spojila s netradičnosťou do jedného priestoru a vytvorila svetový unikát, ktorého názov vystihuje všetky prednosti. Predstavujeme vám prvé Tuli kino na svete.

Vychutnať si filmový zážitok môžete odteraz z úplne inej dimenzie. V špeciálne navrhnutej kóji, v ktorej je dovolené túliť sa, v ktorej máte vytvorený svoj intímny priestor, pohodlie, kde si môžete odložiť nápoj a pukance do dizajnových držiakov. Tuli kino sa okrem vizuálneho pohladenia pýši aj kvalitným akustickým ozvučením. Emócia ktorá pošteklí všetky zmysly sa volá Tuli cinema.


Prečo Tuli cinema?

Spraviť priestor výnimočným, pútavým a zároveň inovatívnym si vyžaduje poriadnu dávku kreativity. My budeme radi tvoriví spoločne s vami.

Dodáme Vášmu kinu znovuzrodenie a moderný dizajn v unikátnom prevedení Tuli vakov, na mieru navrhnutých špičkou medzi interiérovými dizajnérmi. S dôrazom na kvalitu a detail oživíme starý priestor do moderného a sviežeho vzhľadu.Chcete vyrobiť Tuli Cinema?

Kontaktujte nás na info@tuli.sk alebo +421 905 581 647


Program Tuli Cinema nájdete na stránkach www.tulicinema.com