Sadnete si Kto sme?

Sme slovenská kreatívna značka, ktorá má rada kvalitné, dizajnové a originálne sedenie, sedacie vaky a doplnky pre deti a rodinu. Vyrábame a dizajnujeme ich pre vás od roku 2006, na Slovensku sme sa stali priekopníkom v tejto oblasti. Spolupracujeme s poprednými dizajnérmi a architektmi, kráčame s dobou a udávame trendy. Tešíme sa nielen z úspechov na výstavách ale hlavne z toho, že do vášho každodenného života môžeme priniesť pohodlie, hravosť aj eleganciu.

Akí sme?

Praktickí

Chceme vám život spríjemniť aj uľahčiť. Preto vyrábame Tuli vaky z vodeodolných látok, ktoré sa jednoducho čistia vlhkou špongiou a jemným saponátom. Sú vhodné nielen do interiéru, ale aj na balkón, terasu alebo záhradu. Niektoré prevedenia sú dvojvrstvové, vrchný obal môžete zvliecť a jemne oprať. 

Oceňovaní

Dizajn má cenu. Vieme to aj my a preto nás uznanie vždy poteší. Stali sme sa prvou slovenskou firmou, ktorá získala medzinárodné ocenenie Red Dot Award 2013 v kategórii produktového dizajnu za model 3k, variabilnú textilnú hračku rozvíjajúcu kreativitu detí aj rodičov. Naše ďalšie úspechy tu.

Kvalitní

Ponúkame výnimočnú slovenskú kvalitu za prijateľné ceny aj pre Slovákov. Všetky Tuli produkty navrhujú slovenskí dizajnéri a vyrábame ich doma na Slovensku. Používame najlepšie dostupné materiály a technológie.

Pohodlní

U nás máte vždy na výber. Pohodlné sedenie aj ležanie si vyberiete z množstva modelov, ktoré môžete tvarovať podľa vlastnej fantázie. Pocit je a zostáva rovnaký – pohodlie nadovšetko!

Štýloví

Svoj vlastný štýl máme už od roku 2006, kedy sme sa stali priekopníkom štýlového a pohodlného sedenia na Slovensku. Ocenili ho aj odborníci na viacerých výstavách. Našu jedinečnosť radi spojíme aj s vašimi nápadmi.

Individuálni

Sme otvorení všetkým výzvam a nápadom. Sem s nimi! Vyjdeme vám v ústrety, vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám a vytvoríme taký Tuli vak, aký nemá nikto iný na svete. Pozrite si naše špeciality tu.

Zdraviu prospešní

Na zdraví nám extra záleží! Naše Tuli vaky sú antialergické a odporúčané ortopédmi pre svoje relaxačné vlastnosti. Anatomicky sa prispôsobujú tvaru tela a dokážu vytvoriť ideálnu oporu pri sedení alebo ležaní. Chrbát je optimálne uvoľnený, ale svaly si pritom udržujú zdravý tonus. Plníme ich čistými guľôčkami najkvalitnejšieho potravinárskeho polystyrénu, ktorý je zdravší, ako náplne z bežného stavebného polystyrénu.