Sadnete si Ocenenia

Tešíme sa z každého uznania aj ceny a veríme, že ich ešte bude pribúdať. Urobíme pre to všetko!

superbrands

German Design Award Nominee

Nielen výhra znamená veľkú prestíž. Už aj titul Nominee, teda nominovaný produkt, má v súťaži German Design Award obrovskú váhu. Do súťaže sa totiž nemožno prihlásiť, produkty si sama vyberá porota z German Design Council. Vyhlasovateľ súťaže si všimol náš model 3k, a keďže spĺňal všetky dizajnové a kreatívne kritériá, vybral ho do kategórie Lifestyle. Je pre nás obrovskou cťou, že slovenský dizajn púta pozornosť aj u odborníkov zo zahraničia.

superbrands

Slovak Superbrands Award 2014

Získaním tejto ceny sme sa zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré sú príkladom úspešného rozvoja a dynamického vylepšovania imidžu značky. Udelila nám ju komisia expertov Brand Council tvorená najuznávanejšími odborníkmi z marketingu, komunikácie a reklamy, na základe verejného prieskumu renomovanej agentúry GfK.

Red Dot Award 2013

Sme prvou slovenskou firmou ocenenou prestížnou medzinárodnou cenou v kategórii produktového dizajn. Dostali sme ju za produkt 3k, variabilnú a praktickú textilnú hračku rozvíjajúcu kreativitu detí aj rodičov. Cenu udeľuje Design Zentrum Nordrhein Westfalen v nemeckom Essene už od roku 1955, rozhoduje o nej 37 členná porota. Základnými kritériami v súťaži sú funkčnosť, stupeň inovácie a symbolický aj emocionálny obsah.

Národná cena za dizajn 2013

Minister hospodárstva SR rozhodol o udelení zvláštnej ceny pre Tuli, ktorá vyzdvihla systematické uplatňovanie dizajnu vo firemnej stratégii. Národná cena za dizajn je jednou z najprestížnejších cien na Slovensku a vyhlasuje ju bienálne Slovenské centrum dizajnu a Ministerstvo kultúry SR za spoluúčasti MH SR a MŠVVŠ SR. Súťaž je určená dizajnérom, výrobcom, grafickým dizajnérom, klientom, ale aj študentom dizajnu, ktorí tak získavajú kontakty s praxou a zároveň ponúkajú výrobe inovatívne koncepty.

Hlavná cena 2013 a 2010

V roku 2013 sme ju vyhrali za variabilnú textilnú detskú hračku 3k na výstave Nábytok a bývanie v Nitre v kategórii Doplnky k nábytku, bytový textil.

V roku 2010 sme ju získali sme ju za model Obludöö na veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre v kategórii Doplnky k nábytku, bytový textil. Na výstave sa predstavili poprední európski dizajnéri a výrobcovia so súčasným moderným svetovým dizajnom.

Hlavná cena 2011 a 2010

V roku 2011 sme si ju odniesli za využitie autorského dizajnu vzorov Puojd na kolekcii sedacích vakov Tuli z medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a bytového dizajnu MODDOM.

V roku 2010 náš závesný prebaľovací pult Babyboom ocenila porota aj na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov a bytového dizajnu MODDOM. Tentokrát sme dostali cenu za inovatívne a mobilné riešenie, založené na originálnom dizajne.

MODDOM 2014

MODDOM ako medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu tento rok udelil ocenenie za prezentáciu firemného dizajnu premietnutého do inovatívnych produktov. Sme hrdí na to, že toto ocenenie dostal práve náš brand – Tuli.

Mladý inovatívny podnikateľ 2011

Cenu získal „otec Tuli“, zakladateľ značky Martin Guttman. Je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award a vyzdvihuje mladých, kreatívnych, inovatívnych podnikateľov, ktorí sú úspešní vo svojom odvetví podnikania. Súťaž organizovala mimovládna organizácia Junior Chamber International Slovakia a Združenie podnikateľov Slovenska.

Začínajúci podnikateľ roka 2011

Zakladateľ značky Tuli, Martin Guttman, si v roku 2011 odniesol aj najprestížnejšie ocenenie podnikateľov na celom svete. Súťaž
Ernst & Young Podnikateľ roka podporuje podnikateľského ducha a oceňuje prínos inšpirátorov s jasnou víziou, vedúcim postavením a dosiahnutými výsledkami. Toto celosvetové ocenenie vyzdvihuje jednotlivcov, ktorí stoja na čele úspešných, rastúcich a dynamicky sa rozvíjajúcich firmách.