Sadnete si 3k - Tuli

Aký je Polyester?

Povedzme si to rovno: je cool, má krásne farby a rozhodne ho neprehliadnete.
Načo kopec rečí okolo? Stačí to základné, sloboda a kopec zábavy.

O materiáli

Je to robustná a pevná látka, ktorá je zároveň vode odolná. Na výber pre vás máme množstvo krásnych farieb, ktoré sa dajú perfektne kombinovať a rozžiaria každú miestnosť. Hodí sa úplne všade, do každej izby a aj na terasu.

Použitie

Polyesterová látka vďaka svojej pevnosti výborne drží tvar, preto ju odporúčame najmä na tvarovateľné modely ako Sofa, Smart či miniSofa. Pozor však na jej svetlo stálosť, pri dlhšom pobyte na slnku môže vyblednúť.

Čistenie

Jednoobalové prevedenie vyčistíte ručne teplou vodou a jemným saponátom, prípadne ho môžete vytepovať. Pri dvojobalovom prevedení môžete vrchný obal oprať v práčke.

Parametre látky
Prateľnosťčistenie handričkou alebo pranie v práčke
ÚV stálosťstredná
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky455gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester s polyvinylchlorid záterom
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aký je Polyester Vzor?

Je dizajnový a kopíruje nové trendy, má svoj štýl a každý by chcel žiť jeho bohémsky život.
Na slnečnej terase či s vínom pred krbom, užívať si je umenie.

O materiáli

Je to unikátna vzorovaná látka, ktorá pochádza z dielní špičkových textilných dizajnérov. Ak chcete doma alebo na terase naozaj výnimočné sedenie, naše krásne vzory vám spravia perfektnú službu. Vaky z tohto materiálu rozžiaria každý priestor a nenechajú chladnou ani jednu návštevu. Látka Polyester Vzor je poctivo vyrobená v tradičnej českej textilnej fabrike. Potlač riešime v dielňach Tuli technikou vysokokvalitnej sublimačnej potlače. Vďaka tomu vieme garantovať žiarivé farby a nadštandardnú kvalitu a odolnosť látky. Vaky z materiálu Polyester Vzor kúpite iba a jedine v TULI.

Použitie

Polyester Vzor sa hodí do interiéru, ale aj do exteriéru. Je pevný, vode odolný a svetlo stály. Keď vykukne slniečko, vzorované Tuli vaky môžete premiestniť na terasu, k bazénu či do záhrady. Slnko ani dážď im neuškodia. Polyester Vzor je vždy dodávaný s vnútorným obalom, spolu táto kombinácia výborne drží tvar. Odporúčame ju najmä na modely, ktoré sa dajú tvarovať na viac spôsobov, ako napr. Sofa, Smart, miniSofa či Tuli.

Čistenie

Údržba tejto látky je veľmi jednoduchá, vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke.

Parametre látky

Prateľnosťpranie v práčke
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky176gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aké sú luxusné materiály?

Povráva sa o nich, že majú vrodený cit pre eleganciu a charizmu s nádychom luxusu. Sedenie na nich je kráľovské. Vyberajú si ich ľudia, čo vedia, čo chcú.
Medzi luxusné materiály patria: Luxury koženka, Plait a Square.

Luxury koženka

O materiáli

Luxury koženka je veľmi príjemná na dotyk. Má plastický dizajn a jemne elastickú štruktúru, vďaka čomu vás posadí ešte o čosi pohodlnejšie. Je vysoko odolná voči oderu a znesie aj náročnejšie podmienky v interiéri.

Použitie

Hodí sa nielen do detskej izby, ale aj do obývačky, predsiene, spálne či kancelárie. Vak z tohto materiálu môžete pokojne presúvať po celom byte, zapadne naozaj všade. Skvele sa hodí do veľkých obývačiek a do elegantných vzdušných priestorov. Neuškodí jej však ani slniečko na terase, pretože látka je vode odolná. Pristane najmä modelom Kanoe, SuperModel, 3Color double a Tuli. 

Čistenie

Veľmi jednoducho sa čistí – stačí použiť handričku a jemný saponát. 

Plait

O materiály

Novinka, ktorá pochádza až z ďalekej Litvy, kde ju pre TULI vyrába inovatívna textilná fabrika. Plait je pevná poťahová látka, vysoko odolná voči oderu. Znesie veľa, preto vydrží aj náročnejšie podmienky v interiéri. Túto látku kúpite iba v TULI.

Použitie

Hodí sa do obývačky, do predsiene či do pracovne. Je štýlová, trendy a jej zaujímavá štruktúra len podčiarkuje jej exkluzívny dizajn.

Čistenie

Údržba tohto materiálu je veľmi jednoduchá – vonkajší obal môžete vyzliecť a oprať v práčke na 30°C.

Square

O materiály

Square je novinka v našej ponuke. Je to mäkučká poťahová látka veľmi príjemná na dotyk. Perfektne doplní aj interiéry, kde sa kladie dôraz na detaily a luxus. Square je poctivá, husto tkaná textília, ktorá má vysokú odolnosť voči oderu. Za jej kvalitu ručí i jej pôvod – vyrába sa v renomovanej belgickej textilnej fabrike. Túto látku kúpite iba v TULI.

Použitie

Hodí sa do priestranných obývačiek, do predsiene či do kancelárie. Táto luxusná látka má zaujímavé štvorcové prevedenie a každému interiéru dodá punc elegancie. 

Čistenie

Veľmi ľahko sa čistí – vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke na 30 °C. 

Parametre látok

Luxury koženka Hnedá, BielaLuxury koženka NovinováLuxury koženka PaintballPaitSquare
Prateľnosťčistenie handričkoučistenie handričkoučistenie handričkoupranie v práčkepranie v práčke
ÚV stálosťvysokávysokávysokástrednávysoká
Oderu odolnosťvysokávysokávysokáveľmi vysokástredná
Vode odolnosťánoánoánonienie
Gramáž látky619gr/m2537gr/m2570gr/m2340gr/m2392gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal79% polyvinylchlorid, 20% polyester, 1% polyuretán85% polyvinylchlorid, 13% polyester, 2% polyuretán78% polyvinylchlorid, 20% polyester, 2% polyuretán100% polyester100% polyester
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester
100% polyester100% polyester100% polyester100% polyester

 


Aký je Universal?

Sadne si s každým, miluje jednoduchosť, prírodu a má kopec skvelých priateľov.
Vraj je do voza i do koča, tak prečo sa nebaviť spoločne?

O materiáli

Universal je skrátka univerzálny. Naša najnovšia látka má krásne farby, ktoré perfektne ladia s aktuálnymi nábytkovými trendmi. Je veľmi príjemný na dotyk a sedenie na ňom je skrátka jedna báseň. Vaky v látke Univesal majú vždy vnútorný a vonkajší obal, vďaka čomu perfektne držia tvar.  Vaky v tejto látke kúpite iba a jedine v TULI.

Použitie

Universal sa hodí do každej izby v byte, pre svoju svetlo stálosť však skvele poslúži aj na záhrade. Materiál je navyše aj vode odolný, takže znesie i dážď. Materiál odporúčame najmä na vaky, ktoré sa dajú tvarovať na viac spôsobov, ako napr. Sofa, Smart, miniSofa či Tuli. 

Čistenie

Údržba tejto látky je veľmi jednoduchá, vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke. 

Parametre látky

Prateľnosťpranie v práčke
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťveľmi ysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky262gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% olefin
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aký je Základný polyester?

Je to kus pevnej látky, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň sa vyrába v krásnych farebných odleskoch. Svojou širokou škálou umožňuje výber medzi hravosťou a decentnosťou. Zaručene si vyberie si každý.

O materiáli

Ide o pevnejší typ látky, ktorá sa prezentuje krásnymi a žiarivými farbami. Okrem vizuálnych plusov je zároveň aj vodeodolná a svetlo stála, čím si zachováva prednosti oproti iným labilnejším látkam. Je veľmi príjemná na dotyk a tak ju oceníte nie len v domácnosti, ale aj v plavkách v lete na terase.

Použitie

Základný polyester je pevnou tkaninou a tak výborne drží tvar. Jeho kvality oceníte najmä pri modeloch sedacích vakov basicSofa a basicTaburetka. Vhodný je do každej domácnosti a každú terasu.

Čistenie

Základný polyester sa veľmi ľahko čistí, čo ocení nejedna gazdinka. Jeho jednoobalové prevedenie vyčistíte ručne teplou vodou a jemným saponátom, prípadne ho môžete vytepovať.

Parametre látky
Prateľnosťčistenie handričkou alebo tepovanie
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky155gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester

3k

Variabilná a praktická hračka

Pre deti

129,90 €

Tovar vyrobíme a doručíme do krajiny do pracovného dňa
Nie je skladom. Tovar vyrobíme a dodáme do 14 dní.
Doručenie zdarma nad 100€ Cena za doručenie

Tovar doručíme do 14 dní


85 9900 9.9 9,90 € viac info

Polyester 

Praktická a odolná látka, ktorá výborne drží tvar. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Je vysoko odolná voči vode, má bežnú UV stálosť (na prudkom slnku v exteriéri môže vyblednúť). Základné prevedenie je jednovrstvové, neobsahuje dodatočný vnútorný obal, na rozdiel od dvojvrstvového. Polyester vyčistíte jednoducho – ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom alebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Kvalitná, mäkká látka, príjemná na dotyk, v dvojvrstvovom prevedení. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, slnko jej nikdy neublíži, má vysokú UV stálosť. Navyše, si na ňu môžete nechať potlačiť vlastnú grafiku. Vyperiete ju v práčke na 40°C alebo ju vyčistíte ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Nylon

Dobre drží tvar, látka je pevná, odolná a príjemná na dotyk. Zvoľte si ju do interiéru alebo exteriéru. Má vysokú vode odolnosť a UV stálosť, takže vám na slnku nevybledne. Základné prevedenie je dvojvrstvové s dodatočným vnútorným obalom. Odporúčame prať v práčke na 40°C alebo ručné čistenie vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Luxury koženka

Dávate prednosť luxusným materiálom? Kvalitná elastická koženka vás nesklame atraktívnym vzhľadom, dobrou vode odolnosťou a UV stálosťou. Vhodná do interiéru. Jednovrstvové prevedenie neobsahuje vnútorný obal. Čistite ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Info Použité materiályAlternatívne produkty Recenzie

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť2.7 kg
Rozmer hracej plochy185 x 115
DizajnMgr. art Michal Staško
Rozmer v zabalenom stave62 x 67 x 15

Čo je to? Všetko, čo len chcete! Hracia deka. Domček. Bunker.
Skrýša, ktorá sa večer zmení na úložný priestor pre hračky... Jednu stranu má farebnú a hravú, druhú zas nenápadne sivú. Variabilná a praktická textilná hračka bude každým dňom rozvíjať vašu kreativitu, aj kreativitu dieťaťa. Navyše, vďaka spojom na gombík a pútko si vaši najmenší vycibria jemnú motoriku. Je tepelne odizolovaná, hodí sa do interiéru aj exteriéru. Vďaka jednoduchému zloženiu do tvaru vankúša je super aj na cesty. Ako prvá slovenská firma sme za ňu získali prestížne medzinárodné ocenenie Red Dot Award 2013 v kategórii produktového dizajnu a Hlavnú cenu na výstave Nábytok a bývanie 2013 v Nitre.

Pranie v práčke.

Fotografie z prostredia

Pozrite si videá

Polyester

Praktická a odolná látka, ktorá výborne drží tvar. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Je vysoko odolná voči vode, má bežnú UV stálosť (na prudkom slnku v exteriéri môže vyblednúť). Základné prevedenie je jednovrstvové, neobsahuje dodatočný vnútorný obal, na rozdiel od dvojvrstvového. Polyester vyčistíte jednoducho – ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom alebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Kvalitná, mäkká látka, príjemná na dotyk, v dvojvrstvovom prevedení. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, slnko jej nikdy neublíži, má vysokú UV stálosť. Navyše, si na ňu môžete nechať potlačiť vlastnú grafiku. Vyperiete ju v práčke na 40°C alebo ju vyčistíte ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Luxury koženka

Kvalitná elastická koženka, Vhodná do interiéru. Čistite ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Universal

Skvelá univerzálna novinka, ktorá sa hodí do interiéru aj do exteriéru. Vak z tohto materiálu môžete pokojne využívať v obývačke či detskej izbe, ale aj na záhrade a na terase. Dokonca aj pri bazéne, keďže materiál má vode odolnú úpravu. Je UV stály, príjemný na dotyk, má nádherné farby, a keďže ide vždy o dvojobalový variant, vonkajší obal možno prať v práčke.

Plait

Elegancia v obývačke, presne to je nový materiál s názvom Plait. Hodí sa výhradne do interiéru a vaky z neho sú vždy dvojobalové. Vďaka tomu sa nemusíte báť ani rozliateho vína, keďže vonkajší obal možno prať v práčke. Už sme spomínali, že je naozaj dokonalo elegantný?

Square

Nedá sa zaškatuľkovať, hoci má hranatý názov. Square je jeden z našich najexkluzívnejších materiálov a vaky z neho sú vždy klenotom každej domácnosti. Tento materiál má dvojobalový variant, vrchný obal teda možno prať v práčke. Zašpiniť by ste ho ale mali iba doma v obývačke, keďže ide o rýdzo interiérový materiál.

  Kvalitný tovar a dobrý výber poťahov. Bez problémové objednanie a rýchle dodanie tovaru.Odporúčam tento obchod.

  5/5

  16. 03. 2017

  V kazdom pripade su vsak Tulivaky skvelym produktom.

  4/5

  02. 12. 2016

  bola som spokojna, aj som osobne telefonovala a upresnovala objednavku lebo sme sa celkom nepochopili ale pani bola velmi mila, ustretova a vsetko bolo super vybavene.Odporucam

  5/5

  23. 11. 2016

  To čo deklarujú, to aj splnia. Napriek tomu, že tovar vraciam (z nedôležitých dôvodov), komunikácia, doručenie, kvalita tovaru ako aj vrátnie tovaru bolo bez problémov.

  5/5

  17. 11. 2016

  Na tovar som čakal od rána do 15. hod. a 1 minútu pred doručením mi dopravca oznámil že mi vezie tovar. To sa mi zdá neférovo.

  4.5/5

  11. 11. 2016

  Krásne, farebne, hravé a unikatne produkty. Vyšia cena je odrazom kvality a jedinečnosti produktov.

  5/5

  11. 11. 2016

  Tuli vak je fantasticky, ale pouzivaju otrasnu kuriersku sluzbu, ktora sa nedokaze prisposobit casu kedy ste doma (pre mna to znamena po 15tej hodine)

  4/5

  20. 08. 2016

  Super. Objednavka a dorucenie presne podla dohody. 1 pracovny den bol medzi objednavkou a dorucenim, ako bolo uvedene predom na stranke. Ziadny problem. Odporucam dalej.

  5/5

  04. 07. 2016

  rýchly,jednoduchý a pohodlný(online)nákup.bol to top vianočný darček!!!myslím,že čoskoro budeme opäť nakupovať:))

  5/5

  13. 01. 2016

  chcela som podporiť slovenského výrobcu, moja objednávka bola vybavená k spokojnosti (rýchlo, kuriér mi ju doviezol až domov), v porovnaní s inými vakmi na trhu sú tieto vaky kvalitnejšie (pevnejšie), bola to moja prvá kúpa tohto tovaru - uvidím či jeho kvalita vydrží aj po dlhšom užívaní, obchod by som (podľa mojich doterajších kladných skúseností) doporučila (a už som to aj niekoľkokrát aj urobila !) aj iným

  5/5

  03. 01. 2016

  - Znama znacka - pekna a prehladna webova stranka, najma fotky a videa su velky plus kedze som mala lepsiu predstavu o velkosti vakov a ich vyuzitie :) - rychla doprava

  5/5

  07. 12. 2015

  vsetko prebehlo super. ci budem tovar posielat spat, som dala nie a pevne verim ze to tak bude. tovar je zatial zabaleny (dala som priamo darcekove balenie) a caka na "polozenie" pod stromcek...

  5/5

  06. 12. 2015

  Obchod je super. Jediným "problémom" pre nás bolo, že hoci vaky ponúka množstvo obchodov a aj ceny sú rôzne, ťažko výrobky porovnávať podľa obrázkov. Ale po tom ako sme vaky vyskúšali v Aquaparku Poprad, sme sa jednoznačne rozhodli pre Váš výrobok, a keď bola možnosť kúpiť ho aj v zľave, neváhali sme. Takže pre nás jediným mínusom bolo nemožnosť výrobok v okolí nášho bydliska vyskúšať. Ale teraz rozhodne odporúčame!!! Veľmi oceňujeme aj možnosť online spojenia s predajcom, ktorý nám odpovedal na otázky a tak zjednodušil rozhodovanie. Vďaka!

  5/5

  30. 09. 2015

  Aj napriek tomu, ze tovar nebol na sklade, bol doruceny do par dni. Prijemne vystupovanie personalu. Pekne spraveny e-shop a dobre informovanie o stave objednavky.

  5/5

  13. 07. 2015

  eshop je pekne spracovaný, dodanie bolo rýchle, komunikácia s obchodom skvelá, ale vybrať látku je aj tak lepšie v kamennej predajni

  4.5/5

  30. 06. 2015

  Velmi esteticky a prehladne spracovana web stranka aj proces on line nakupu na nej, slovensky vyrobok (verim, ze aj) dobrej kvality, inovacny dizajn dalsich produktov mimo sedacich vakov

  5/5

  18. 01. 2015

  originálny dizajn slovenského výrobcu s možnosťou využitia zľavy cez zľavový portál. obchod pôsobil dôveryhodne na prvý pohľad.

  4.5/5

  03. 11. 2014

  - nakúpila som preto, lebo som chcela originálny výrobok (v mojom prípade náhradnú náplň do vaku) - obchod by som odporučila aj ostatným

  4.5/5

  02. 11. 2014

  skvelá komunikácia, rýchle doručenie/príprava, možný osobný odber, využitie zľavových kupónov a pod.

  5/5

  26. 10. 2014

  mám dobré skúsenosti s týmto obchodom, dal sa dokúpiť náhradný vak na môj pôvodný poškodený, z čoho som mala obavy či ho vôbec zoženiem. Tento obchod ponúka rôzne alternatívy a zmeny pôvodného vzhľadu sedacích vakov,/zmena materiálu, farby/ čo som inde nenašla.

  5/5

  02. 09. 2014

  je to kvalitná značka, je to slovenský výrobok, komunikácia je veľmi dobrá, dá sa vymeniť výplň alebo obal..najviac sa mi páčilo ako pri doručení zabalili tuli vak, bála som sa aby sa nepoškodil a nič sa mu po ceste nestalo, bol zabalený výborne obchod by som určite odporučila ostatným.

  4.5/5

  20. 08. 2014

  V obchode som nakupovala preto, že som mala vedomosť o kvalite výrobkov. Objednaný tovar bol dodaný v uvedenom čase. Obchod odporúčam aj ostatným záujemcom pre korektný a profesionálny prístup

  4.5/5

  01. 07. 2014

  TULI je super, bola som vyskúšať aj na predajni osobne pováľať sa po vakoch, obsluha v obchode bola super, ochotná, e-shop bol prehľadný, aj zľavu mi dali. :) Veľmi odporúčam TULIvakáreň :) Teším sa na ďalší nákup.

  5/5

  08. 04. 2014

  Vaky Tuli vsichni doma milujeme. Mame vnitrni i venkovni, detske i velke pro dospelaky. Vsichni si na nich uzijeme legraci i relax. Doporucuji vsem! Krasne zpracovani, design, priznive ceny. Petra

  5/5

  07. 04. 2014

  V tomto obchode som kupovala hlavne preto, že stránka je prehľadná, tovar kvalitný, doručenie bezchybné a rýchle, určite odporučím priateľom.

  5/5

  20. 12. 2013

  

  Potrebujete poradiť? 
  Sme online a odpovieme vám v priebehu pár minút

  Opýtať sa