Sadnete si 3k - Tuli

Aký je Polyester?

Povedzme si to rovno: je cool, má krásne farby a rozhodne ho neprehliadnete.
Načo kopec rečí okolo? Stačí to základné, sloboda a kopec zábavy.

O materiáli

Je to robustná a pevná látka, ktorá je zároveň vode odolná. Na výber pre vás máme množstvo krásnych farieb, ktoré sa dajú perfektne kombinovať a rozžiaria každú miestnosť. Hodí sa úplne všade, do každej izby a aj na terasu.

Použitie

Polyesterová látka vďaka svojej pevnosti výborne drží tvar, preto ju odporúčame najmä na tvarovateľné modely ako Sofa, Smart či miniSofa. Pozor však na jej svetlo stálosť, pri dlhšom pobyte na slnku môže vyblednúť.

Čistenie

Jednoobalové prevedenie vyčistíte ručne teplou vodou a jemným saponátom, prípadne ho môžete vytepovať. Pri dvojobalovom prevedení môžete vrchný obal oprať v práčke.

Parametre látky
Prateľnosťčistenie handričkou alebo pranie v práčke
ÚV stálosťstredná
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky455gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester s polyvinylchlorid záterom
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aký je Polyester Vzor?

Je dizajnový a kopíruje nové trendy, má svoj štýl a každý by chcel žiť jeho bohémsky život.
Na slnečnej terase či s vínom pred krbom, užívať si je umenie.

O materiáli

Je to unikátna vzorovaná látka, ktorá pochádza z dielní špičkových textilných dizajnérov. Ak chcete doma alebo na terase naozaj výnimočné sedenie, naše krásne vzory vám spravia perfektnú službu. Vaky z tohto materiálu rozžiaria každý priestor a nenechajú chladnou ani jednu návštevu. Látka Polyester Vzor je poctivo vyrobená v tradičnej českej textilnej fabrike. Potlač riešime v dielňach Tuli technikou vysokokvalitnej sublimačnej potlače. Vďaka tomu vieme garantovať žiarivé farby a nadštandardnú kvalitu a odolnosť látky. Vaky z materiálu Polyester Vzor kúpite iba a jedine v TULI.

Použitie

Polyester Vzor sa hodí do interiéru, ale aj do exteriéru. Je pevný, vode odolný a svetlo stály. Keď vykukne slniečko, vzorované Tuli vaky môžete premiestniť na terasu, k bazénu či do záhrady. Slnko ani dážď im neuškodia. Polyester Vzor je vždy dodávaný s vnútorným obalom, spolu táto kombinácia výborne drží tvar. Odporúčame ju najmä na modely, ktoré sa dajú tvarovať na viac spôsobov, ako napr. Sofa, Smart, miniSofa či Tuli.

Čistenie

Údržba tejto látky je veľmi jednoduchá, vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke.

Parametre látky

Prateľnosťpranie v práčke
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky176gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aké sú luxusné materiály?

Povráva sa o nich, že majú vrodený cit pre eleganciu a charizmu s nádychom luxusu. Sedenie na nich je kráľovské. Vyberajú si ich ľudia, čo vedia, čo chcú.
Medzi luxusné materiály patria: Luxury koženka, Plait a Square.

Luxury koženka

O materiáli

Luxury koženka je veľmi príjemná na dotyk. Má plastický dizajn a jemne elastickú štruktúru, vďaka čomu vás posadí ešte o čosi pohodlnejšie. Je vysoko odolná voči oderu a znesie aj náročnejšie podmienky v interiéri.

Použitie

Hodí sa nielen do detskej izby, ale aj do obývačky, predsiene, spálne či kancelárie. Vak z tohto materiálu môžete pokojne presúvať po celom byte, zapadne naozaj všade. Skvele sa hodí do veľkých obývačiek a do elegantných vzdušných priestorov. Neuškodí jej však ani slniečko na terase, pretože látka je vode odolná. Pristane najmä modelom Kanoe, SuperModel, 3Color double a Tuli. 

Čistenie

Veľmi jednoducho sa čistí – stačí použiť handričku a jemný saponát. 

Plait

O materiály

Novinka, ktorá pochádza až z ďalekej Litvy, kde ju pre TULI vyrába inovatívna textilná fabrika. Plait je pevná poťahová látka, vysoko odolná voči oderu. Znesie veľa, preto vydrží aj náročnejšie podmienky v interiéri. Túto látku kúpite iba v TULI.

Použitie

Hodí sa do obývačky, do predsiene či do pracovne. Je štýlová, trendy a jej zaujímavá štruktúra len podčiarkuje jej exkluzívny dizajn.

Čistenie

Údržba tohto materiálu je veľmi jednoduchá – vonkajší obal môžete vyzliecť a oprať v práčke na 30°C.

Square

O materiály

Square je novinka v našej ponuke. Je to mäkučká poťahová látka veľmi príjemná na dotyk. Perfektne doplní aj interiéry, kde sa kladie dôraz na detaily a luxus. Square je poctivá, husto tkaná textília, ktorá má vysokú odolnosť voči oderu. Za jej kvalitu ručí i jej pôvod – vyrába sa v renomovanej belgickej textilnej fabrike. Túto látku kúpite iba v TULI.

Použitie

Hodí sa do priestranných obývačiek, do predsiene či do kancelárie. Táto luxusná látka má zaujímavé štvorcové prevedenie a každému interiéru dodá punc elegancie. 

Čistenie

Veľmi ľahko sa čistí – vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke na 30 °C. 

Parametre látok

Luxury koženka Hnedá, BielaLuxury koženka NovinováLuxury koženka PaintballPaitSquare
Prateľnosťčistenie handričkoučistenie handričkoučistenie handričkoupranie v práčkepranie v práčke
ÚV stálosťvysokávysokávysokástrednávysoká
Oderu odolnosťvysokávysokávysokáveľmi vysokástredná
Vode odolnosťánoánoánonienie
Gramáž látky619gr/m2537gr/m2570gr/m2340gr/m2392gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal79% polyvinylchlorid, 20% polyester, 1% polyuretán85% polyvinylchlorid, 13% polyester, 2% polyuretán78% polyvinylchlorid, 20% polyester, 2% polyuretán100% polyester100% polyester
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester
100% polyester100% polyester100% polyester100% polyester

 


Aký je Universal?

Sadne si s každým, miluje jednoduchosť, prírodu a má kopec skvelých priateľov.
Vraj je do voza i do koča, tak prečo sa nebaviť spoločne?

O materiáli

Universal je skrátka univerzálny. Naša najnovšia látka má krásne farby, ktoré perfektne ladia s aktuálnymi nábytkovými trendmi. Je veľmi príjemný na dotyk a sedenie na ňom je skrátka jedna báseň. Vaky v látke Univesal majú vždy vnútorný a vonkajší obal, vďaka čomu perfektne držia tvar.  Vaky v tejto látke kúpite iba a jedine v TULI.

Použitie

Universal sa hodí do každej izby v byte, pre svoju svetlo stálosť však skvele poslúži aj na záhrade. Materiál je navyše aj vode odolný, takže znesie i dážď. Materiál odporúčame najmä na vaky, ktoré sa dajú tvarovať na viac spôsobov, ako napr. Sofa, Smart, miniSofa či Tuli. 

Čistenie

Údržba tejto látky je veľmi jednoduchá, vonkajší obal stačí vyzliecť a oprať v práčke. 

Parametre látky

Prateľnosťpranie v práčke
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťveľmi ysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky262gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% olefin
Zloženie látky vnútorný obal100% polyester

Aký je Základný polyester?

Je to kus pevnej látky, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň sa vyrába v krásnych farebných odleskoch. Svojou širokou škálou umožňuje výber medzi hravosťou a decentnosťou. Zaručene si vyberie si každý.

O materiáli

Ide o pevnejší typ látky, ktorá sa prezentuje krásnymi a žiarivými farbami. Okrem vizuálnych plusov je zároveň aj vodeodolná a svetlo stála, čím si zachováva prednosti oproti iným labilnejším látkam. Je veľmi príjemná na dotyk a tak ju oceníte nie len v domácnosti, ale aj v plavkách v lete na terase.

Použitie

Základný polyester je pevnou tkaninou a tak výborne drží tvar. Jeho kvality oceníte najmä pri modeloch sedacích vakov basicSofa a basicTaburetka. Vhodný je do každej domácnosti a každú terasu.

Čistenie

Základný polyester sa veľmi ľahko čistí, čo ocení nejedna gazdinka. Jeho jednoobalové prevedenie vyčistíte ručne teplou vodou a jemným saponátom, prípadne ho môžete vytepovať.

Parametre látky
Prateľnosťčistenie handričkou alebo tepovanie
ÚV stálosťvysoká
Oderu odolnosťvysoká
Vode odolnosťáno
Gramáž látky155gr/m2
Zloženie látky vonkajší obal100% polyester

3k

Variabilná a praktická hračka

Pre deti

87,92 €

109,90 €

Aktuálna ponuka končí o
Tovar vyrobíme a doručíme do krajiny do pracovného dňa
Nie je skladom. Tovar vyrobíme do 14 dní.
Doručenie zdarma nad 100€ Cena za doručenie

Tovar doručíme do 14 dní


85 9871 9.9 9,90 € viac info

Polyester 

Praktická a odolná látka, ktorá výborne drží tvar. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Je vysoko odolná voči vode, má bežnú UV stálosť (na prudkom slnku v exteriéri môže vyblednúť). Základné prevedenie je jednovrstvové, neobsahuje dodatočný vnútorný obal, na rozdiel od dvojvrstvového. Polyester vyčistíte jednoducho – ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom alebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Kvalitná, mäkká látka, príjemná na dotyk, v dvojvrstvovom prevedení. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, slnko jej nikdy neublíži, má vysokú UV stálosť. Navyše, si na ňu môžete nechať potlačiť vlastnú grafiku. Vyperiete ju v práčke na 40°C alebo ju vyčistíte ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Nylon

Dobre drží tvar, látka je pevná, odolná a príjemná na dotyk. Zvoľte si ju do interiéru alebo exteriéru. Má vysokú vode odolnosť a UV stálosť, takže vám na slnku nevybledne. Základné prevedenie je dvojvrstvové s dodatočným vnútorným obalom. Odporúčame prať v práčke na 40°C alebo ručné čistenie vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Luxury koženka

Dávate prednosť luxusným materiálom? Kvalitná elastická koženka vás nesklame atraktívnym vzhľadom, dobrou vode odolnosťou a UV stálosťou. Vhodná do interiéru. Jednovrstvové prevedenie neobsahuje vnútorný obal. Čistite ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Info Použité materiály Recenzie

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť2.7 kg
Rozmer hracej plochy185 x 115
DizajnMgr. art Michal Staško
Rozmer v zabalenom stave62 x 67 x 15

Čo je to? Všetko, čo len chcete! Hracia deka. Domček. Bunker.
Skrýša, ktorá sa večer zmení na úložný priestor pre hračky... Jednu stranu má farebnú a hravú, druhú zas nenápadne sivú. Variabilná a praktická textilná hračka bude každým dňom rozvíjať vašu kreativitu, aj kreativitu dieťaťa. Navyše, vďaka spojom na gombík a pútko si vaši najmenší vycibria jemnú motoriku. Je tepelne odizolovaná, hodí sa do interiéru aj exteriéru. Vďaka jednoduchému zloženiu do tvaru vankúša je super aj na cesty. Ako prvá slovenská firma sme za ňu získali prestížne medzinárodné ocenenie Red Dot Award 2013 v kategórii produktového dizajnu a Hlavnú cenu na výstave Nábytok a bývanie 2013 v Nitre.

Pranie v práčke.

Fotografie z prostredia

Pozrite si videá

Polyester

Praktická a odolná látka, ktorá výborne drží tvar. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Je vysoko odolná voči vode, má bežnú UV stálosť (na prudkom slnku v exteriéri môže vyblednúť). Základné prevedenie je jednovrstvové, neobsahuje dodatočný vnútorný obal, na rozdiel od dvojvrstvového. Polyester vyčistíte jednoducho – ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom alebo jemným praním na 40°C.

Polyester vzor

Kvalitná, mäkká látka, príjemná na dotyk, v dvojvrstvovom prevedení. Hodí sa do interiéru aj exteriéru, slnko jej nikdy neublíži, má vysokú UV stálosť. Navyše, si na ňu môžete nechať potlačiť vlastnú grafiku. Vyperiete ju v práčke na 40°C alebo ju vyčistíte ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Luxury koženka

Kvalitná elastická koženka, Vhodná do interiéru. Čistite ručne vlhkou špongiou a jemným saponátom.

Universal

Skvelá univerzálna novinka, ktorá sa hodí do interiéru aj do exteriéru. Vak z tohto materiálu môžete pokojne využívať v obývačke či detskej izbe, ale aj na záhrade a na terase. Dokonca aj pri bazéne, keďže materiál má vode odolnú úpravu. Je UV stály, príjemný na dotyk, má nádherné farby, a keďže ide vždy o dvojobalový variant, vonkajší obal možno prať v práčke.

Plait

Elegancia v obývačke, presne to je nový materiál s názvom Plait. Hodí sa výhradne do interiéru a vaky z neho sú vždy dvojobalové. Vďaka tomu sa nemusíte báť ani rozliateho vína, keďže vonkajší obal možno prať v práčke. Už sme spomínali, že je naozaj dokonalo elegantný?

Square

Nedá sa zaškatuľkovať, hoci má hranatý názov. Square je jeden z našich najexkluzívnejších materiálov a vaky z neho sú vždy klenotom každej domácnosti. Tento materiál má dvojobalový variant, vrchný obal teda možno prať v práčke. Zašpiniť by ste ho ale mali iba doma v obývačke, keďže ide o rýdzo interiérový materiál.

Celkovo som s ním spokojný.

Rýchlosť, prehľadnosť a dodržali termín i pred Vianocami

Super vec, mám 185cm, ale vie sa to prispôsobiť aj mojej postave. Je to použiteľné "naležato", "nastojato". Keď treba, nezaberá to veľa miesta. Jeden z najobľúbenejších kusom nábytku. Cena absolútne nezodpovedá kusu látky a 400l polystyrénových guliek.

Kupoval som skladový model, takže dodávka bola skoro okamžite. Bola akcia a k vaku bol "darček". Asi je to moja chyba, ale k vaku za 180€ si človek predstavuje aspoň nejaký prípravok na udržiavanie, ale určite nie pexeso za 40 centov. Cena absolútne nezodpovedá kusu látky a 400l polystyrénových guliek napriek tomu, že je to super praktická vec.

Kvalitný materiál.

Rychle dorucenie Kvalitny tovar

Odporúčam všetkým Tuli vaky, krásne farby, kvalitná látka, pevnosť, možnosť prania. Ideálne pre detské šantenia. Teším sa na vianočné prekvapenie pre mojich 2 chalanov. Konečne sa budú môcť dostatočne vyblázniť.

Predpokladam, ze nebude mat ziadne minusy.

Šikovný malý vak k nízkemu stolíku. Drží tvar, príjemné sedenie.

rýchle a bezproblémové vybavenie objednávky

Slovensky vyrobok Kvalita nadovsetko 10 rocna zaruka Dve nahradne naplne gratis Prijemny a ochotny personal, zodpovedali mi na vsetky otazky

Osobne je to moja prvá skúsenosť, ale môžem len odporúčať. Okamžitá reakcia na objednávku, priebežné informácie o stave obhednávky, spoľahlivé a rýchke doručenie objednaného tovaru.

prehľadá ponuka, rýchle doručenie, kvalitný tovar, určite odporúčam

Aj keď mi bol omylom doručení tovar v inom vzore, obchod mi do 2 dni zabezpečil výmenu za pôvodne objednaný tovar a aj s darčekom, ktorý nás veľmi potešil. Ďakujeme

Tuli MiniSofa najlepší darček pre dieťa. Zaručene poteší.

Rýchly, bezproblémový nákup s maximálnou spokojnosťou.Velmi ochotný, ústretový personál na predajni, ktorý trpezlivo zodpovie všetky otázky. Vak bol darček pre syna a bol to výborný tip, bol z neho veľmi potešený a odvtedy sa tulia spolu dennodenne.

Velké praktické kapsy, perfektní jsou oka na přichycení na zeď. Pevné šití,které snad odolá dětskému zacházení :-)

Bol to môj prvý nákup. Obchod mi bol odporúčaný mojou sestrou, ktorá má tuli vak už 10 rokov. Vybrala som si pôvodne typ: sofa, ktorý bol ale do detskej izby veľký. Telefonovala som do firmy, nebol problém s výmenou za iný typ, doplatila som rozdiel, dokonca mi boli ochotní pomôcť aj pri doprave späť. Veľmi milý, ústretový prístup. Za 5 dní som dostala nový typ tuli vaku, ktorý dokonca nemali na sklade ale dokázali ho dať vyrobiť a aj dopraviť. Po dlhom čase konečne obchod a tovar, ktorý môžem vrelo odporúčať aj iným zákazníkom. Ďakujem ešte raz a ústretovosť a korektné jednanie. Pridávam aj názor mojej sestry, ktorej sa teraz po 10 rokoch predrala sedacia časť na tuli vaku - nie je problém ani s výmennou poťahu.

Veľký 400 l vak, pohodlný, krásna žiarivá farba. Vzhľadom na použitie v detskej izbe sme si vybrali variantu s dvojpoťahom, aby vrchný poťah bolo možné preprať. Páči sa nielen deťom, ale aj dospelým. Cena po uplatnení zľavového kupónu je vzhľadom na 10-ročnú záruku, 2 náhradné náplne a kvalitu výrobku prijateľná.

Tuli vak sa nám veľmi zapáčil v detskom kútiku hotela, v ktorom sme boli na dovolenke. Mali sme tam možnosť si ho opakovane vyskúšať, a po návrate z dovolenky sme chceli vak ako súčasť zariadenia v detskej izbe. Cena v eshope nás však pravdupovediac odradila. Už sme mali vybratý vak od inej firmy, ktorú mi odporučila známa, ale natrafila som na zľavový kupón. Po jeho uplatnení, bola už výsledná cena vzhľadom na kvalitu tohto výrobku a 10-ročnú záruku a garanciu 2 náhradných náplní prijateľná. Vak , ktorý sme si vybrali nebol skladom, ale napriek tomu bolo dodanie rýchle. Vak má krásnu farbu a je naozaj pohodlný. Okrem detí ho s radosťou využívame aj my.

Mozem vrelo odporucit. Tovar krasne zabaleny, priplatili sme si darcekove balenie. Prisiel skor ako sme ocakavali nakolko dodanie bolo do 14 dni, vak ale prisiel uz na 4 den po objednani. Sluzi presne ako ma, nasa dcerka sa z neho neskutocne tesi.

Praktické , kvalitné , bezplatná výmena náplne .

Skladny,prakticky vak pre hry najmensich s jednoduchou udrzbou

ochotný personál, odborné poradenstvo

Výborná vec pre celú rodinu, od malých detí po dospelákov! Krásna látka, napriek veľkosti dobre skladný.

Tuli vak mi bol dodaný rýchlo, dokonca aj prepravca bol veľmi milý a pomohol mi preniesť ho do auta. Vak si okamžite zamilovala celá rodina. Je tvarovateľný, dobrej kvality, s dvojitým obalom, tým pádom ľahko pratelný. Farba zodpovedala popisu na obrázku. Zatiaľ som s ním veľmi spokojná a odporučila by som váš obchod aj svojim známym

Prekvapila ma jednoduchosť balenia, ale na doplnenie do tuli vaku postačuje.

rýchlosť jednania dobrá komunikácia kvalitný tovar

Tovar sa sa nakupiť vyhodne cez ZlavaDna, ak by to tam nebolo tak by som sa pravdepodbne o nich nedozvedel.

Kvalitný tovar a dobrý výber poťahov. Bez problémové objednanie a rýchle dodanie tovaru.Odporúčam tento obchod.

Tuli Vak si aj po 2 rokoch udržal farbu a tvar. Akurát bolo treba doplniť vnutro. Odporúčam.

Odporúčam

Rychlost vybavenia objednavky dobra.

skvele. odporucam

Možnosť osobného vyzdvihnutia

Odporúčam

Široká škála kvalitných výrobkov, veľký výber materiálov a farieb

Odporúčam nákup. Kvalitné produkty. Garancia kvality.

Komunikacia so zakaznikom. Osobny pristup. Promptnost.

pestrý sortiment a spoľahlivé dodanie

Prehľadný shop,dodržanie termínu.

Oficiálny obchod výrobcu, záruka, servis,výber, rýchla doba dodania...

bola som spokojna, aj som osobne telefonovala a upresnovala objednavku lebo sme sa celkom nepochopili ale pani bola velmi mila, ustretova a vsetko bolo super vybavene.Odporucam

To čo deklarujú, to aj splnia. Napriek tomu, že tovar vraciam (z nedôležitých dôvodov), komunikácia, doručenie, kvalita tovaru ako aj vrátnie tovaru bolo bez problémov.

Na tovar som čakal od rána do 15. hod. a 1 minútu pred doručením mi dopravca oznámil že mi vezie tovar. To sa mi zdá neférovo.

Krásne, farebne, hravé a unikatne produkty. Vyšia cena je odrazom kvality a jedinečnosti produktov.

originalita a slovenska vyroba!

- kvalita produktu aj komunikácie - zameranie na potreby zákazníka

Kvalitný tovar, komunikácia a dodacia doba. Môžeme len doporučiť.

Ja som bola velmi spokojna :)

Tuli vak je fantasticky, ale pouzivaju otrasnu kuriersku sluzbu, ktora sa nedokaze prisposobit casu kedy ste doma (pre mna to znamena po 15tej hodine)

Zaruka 10 rokov, 2 naplne gratis

Super. Objednavka a dorucenie presne podla dohody. 1 pracovny den bol medzi objednavkou a dorucenim, ako bolo uvedene predom na stranke. Ziadny problem. Odporucam dalej.

Výborná spolupráca, komunikácia, odporucam

SK vyrobca, pomer cena vykon ...

Odporúčam :-)

Super spolupraca.

vidiet v realite pouzity material

ocenujem kvalitu slovesnkeho predajcu, ustretovy a mily pristup. len tak dalej!!! :)

Ak si chcete kupit sedaci vak a byt s nim uplne spokojny, odporucam nakupovat priaom Tulivaky :)

rýchly,jednoduchý a pohodlný(online)nákup.bol to top vianočný darček!!!myslím,že čoskoro budeme opäť nakupovať:))

Kvalitné a originálne výrobky,pohodlné,nápadité, vtipné tulivaky

Seriózny obchod s kvalitným tovarom

chcela som podporiť slovenského výrobcu, moja objednávka bola vybavená k spokojnosti (rýchlo, kuriér mi ju doviezol až domov), v porovnaní s inými vakmi na trhu sú tieto vaky kvalitnejšie (pevnejšie), bola to moja prvá kúpa tohto tovaru - uvidím či jeho kvalita vydrží aj po dlhšom užívaní, obchod by som (podľa mojich doterajších kladných skúseností) doporučila (a už som to aj niekoľkokrát aj urobila !) aj iným

Odporucam nakup v tomto obchode, maju profesionalny a aktivny pristup k zakaznilovi.

urcite odporucam, dobra komunikacia, rychle dorucenie

Prehlad obchodu Rychla dodacia lehota Dobra komunikacia s obchodom

zatial velka spokojnost

- Znama znacka - pekna a prehladna webova stranka, najma fotky a videa su velky plus kedze som mala lepsiu predstavu o velkosti vakov a ich vyuzitie :) - rychla doprava

vsetko prebehlo super. ci budem tovar posielat spat, som dala nie a pevne verim ze to tak bude. tovar je zatial zabaleny (dala som priamo darcekove balenie) a caka na "polozenie" pod stromcek...

Velka spokojnost...Kvalitny tovar a rychle dodanie:)

su vyssie uvedene

prehľadná stránka, jednoduché objednanie -odporúčam maximálna spokojnosť

Odporúčam

Odporúčam

Odporúčam nakupujúcim

rýchle vybavenie objednávky, zaruka na vyrobne vady 10 rokov + nahradne naplne ma prijemne prekvapila

Obchod je super. Jediným "problémom" pre nás bolo, že hoci vaky ponúka množstvo obchodov a aj ceny sú rôzne, ťažko výrobky porovnávať podľa obrázkov. Ale po tom ako sme vaky vyskúšali v Aquaparku Poprad, sme sa jednoznačne rozhodli pre Váš výrobok, a keď bola možnosť kúpiť ho aj v zľave, neváhali sme. Takže pre nás jediným mínusom bolo nemožnosť výrobok v okolí nášho bydliska vyskúšať. Ale teraz rozhodne odporúčame!!! Veľmi oceňujeme aj možnosť online spojenia s predajcom, ktorý nám odpovedal na otázky a tak zjednodušil rozhodovanie. Vďaka!

doma si v klude vyberiem co sa mi zda najvhodnejsie

Aj napriek tomu, ze tovar nebol na sklade, bol doruceny do par dni. Prijemne vystupovanie personalu. Pekne spraveny e-shop a dobre informovanie o stave objednavky.

eshop je pekne spracovaný, dodanie bolo rýchle, komunikácia s obchodom skvelá, ale vybrať látku je aj tak lepšie v kamennej predajni

Rychle a seriozne jednanie, dodanie v ramci jedneho dna od objednania.

kvalita rychle dorucenie

Velmi esteticky a prehladne spracovana web stranka aj proces on line nakupu na nej, slovensky vyrobok (verim, ze aj) dobrej kvality, inovacny dizajn dalsich produktov mimo sedacich vakov

bola som spokojná s výrobkom aj komunikáciou okolo nákupu.

Ludia nakupujte ,ide o kvalitny slovensky vyrobok :)

originálny dizajn slovenského výrobcu s možnosťou využitia zľavy cez zľavový portál. obchod pôsobil dôveryhodne na prvý pohľad.

ponuka kvalitne vyrobky, porovnavali sme ich s inymi a su o triedu vyssie

- nakúpila som preto, lebo som chcela originálny výrobok (v mojom prípade náhradnú náplň do vaku) - obchod by som odporučila aj ostatným

kvalita vyrábaná na Slovensku

skvelá komunikácia, rýchle doručenie/príprava, možný osobný odber, využitie zľavových kupónov a pod.

Odporucam hlavne z dovodu kvality.

veľmi pekné, skutočne kvalitne vyzerajúce slovenské produkty - vecičky, ktoré z domácnosti urobia domov :)

prehľadnosť slovenský výrobca príslušenstvo pod 1 strechou

mám dobré skúsenosti s týmto obchodom, dal sa dokúpiť náhradný vak na môj pôvodný poškodený, z čoho som mala obavy či ho vôbec zoženiem. Tento obchod ponúka rôzne alternatívy a zmeny pôvodného vzhľadu sedacích vakov,/zmena materiálu, farby/ čo som inde nenašla.

je to kvalitná značka, je to slovenský výrobok, komunikácia je veľmi dobrá, dá sa vymeniť výplň alebo obal..najviac sa mi páčilo ako pri doručení zabalili tuli vak, bála som sa aby sa nepoškodil a nič sa mu po ceste nestalo, bol zabalený výborne obchod by som určite odporučila ostatným.

V obchode som nakupovala preto, že som mala vedomosť o kvalite výrobkov. Objednaný tovar bol dodaný v uvedenom čase. Obchod odporúčam aj ostatným záujemcom pre korektný a profesionálny prístup

Odporučam kvalita, dostupnosť , rýchlosť

Vrelo odporucam. Keby vsetky elektronicke obchody boli tak spolahlive.

zvazoval som kupu vaku, ale Tuli mali fakt najlepsiu napln a sedi sa na nom perfektne

jednoduchy, rychly a pohodlny nakup

produkt TULI SOFA vzorovaná latka Puojd jesen SPLNIL NAŠE OČAKÁVANIE

Kvalitný tovar, skvelá komunikácia, rýchle dodanie, vrelo odporúčam

TULI je super, bola som vyskúšať aj na predajni osobne pováľať sa po vakoch, obsluha v obchode bola super, ochotná, e-shop bol prehľadný, aj zľavu mi dali. :) Veľmi odporúčam TULIvakáreň :) Teším sa na ďalší nákup.

Vaky Tuli vsichni doma milujeme. Mame vnitrni i venkovni, detske i velke pro dospelaky. Vsichni si na nich uzijeme legraci i relax. Doporucuji vsem! Krasne zpracovani, design, priznive ceny. Petra

Profesionálny, kvalitný a bezpečný.

Rýchle vybavenie a tovar je naozaj kvalitný

S obchodom som spokojna, vaky pozname z Pohody kde sluzili super

Kvalitny tovar

Vrele odporucam Dokonca aj zene sa tulivak paci.

Pohodlný nákup z obývačky.

V tomto obchode som kupovala hlavne preto, že stránka je prehľadná, tovar kvalitný, doručenie bezchybné a rýchle, určite odporučím priateľom.Potrebujete poradiť? 
Sme online a odpovieme vám v priebehu pár minút

Opýtať sa