Sadnete si Program garancie Tuli +10 rokov

Chceme, aby pre vás značka Tuli znamenala
maximálny zážitok a minimálne starosti.

Presne o tom je garančný program Tuli + 10 rokov. Znamená, že s nákupom Tuli vaku získate záruku až do konca jeho prirodzenej životnosti. Ďakujeme vám za vašu dôveru, veľmi radi sa pod ňu oficiálne podpíšeme.Čo presne znamená program
Tuli +10 rokov?

Rozšírená
10-ročná záruka
na výrobné chyby

Vďaka osvedčeným výrobným postupom a nášmu know how vieme zaručiť, že váš Tuli vak vám bude spoľahlivo slúžiť minimálne 10 rokov. Ak sa počas tejto doby vyskytne akákoľvek výrobná chyba, opravíme ju.

Dve náhradné
náplne zadarmo

Tuli je synonymum pohodlného sedenia. Aj Tuli vaky sa však časom prirodzene vysedia, vtedy treba doplniť ich polystyrénovú náplň. V rámci garančného programu Tuli + 10 rokov získate aj dve náhradné náplne navyše. Zadarmo, kedykoľvek si ich vyžiadate.

Priebeh využitia garancie

Garancia je vaša ihneď po kúpe vaku a jeho doručení k vám domov.
Do 5 dní od nákupu vám na e-mail príde aj potvrdenie o garancii. Prvú náhradnú náplň dostanete na vyžiadanie, keď zistíte, že sa vám vak už vysedel (nie hneď s kúpou vaku). Druhú potom neskôr v rovnakom prípade.

Takže už žiadne
ďalšie poplatky?

Nie. Všetky opravy v rámci programu máte zadarmo. Takisto aj dve náhradné náplne. Jediné, čo je potrebné uhradiť, je poštovné za dopravu náplní alebo vaku, ak k nám pocestuje na opravu, a potom zasa k vám domov.

Ako získať garanciu
Tuli + 10 rokov?

10-ročný garančný program je bonus ku každému Tuli vaku v našej ponuke. Skrátka a jednoducho, ak je vak označený garančným symbolom, získate s ním v cene aj výhody programu Tuli + 10 rokov.

Ako využiť garanciu
Tuli + 10 rokov?

Našli ste výrobnú chybu? Alebo chcete využiť nárok na vaše dve náplne zadarmo? Spolu s vakom vždy zasielame unikátny servisný kód, ktorý stačí aktivovať a náš systém vás už ďalej spoľahlivo prevedie celým procesom.


Podrobnosti o programe a aktivácii vám prídu spoločne s kódom.
Ak chcete vedieť viac, prečítajte si aj obchodné podmienky pre využívanie programu Tuli + 10 rokov.

Ak máte ďalšie otázky, opýtajte sa nás na info@tuli.sk.