Hotely

Kategórie
 
 
 
 
 
Hotely
 
 
Hotely, penzióny a gastro

Pohodlné sedenie a príjemné trávenie času sú v hotelovom a gastro biznise mimoriadne dôležité. Zákazníkom totiž záleží nielen na úrovni služieb, ale aj na kvalite a zážitku zo zariadenia. Dajte im možnosť príjemne si posedieť a oddýchnuť a aj vďaka pohodlne strávenému času sa k vám budú radi vracať. S Tuli pohodlne zariadite spoločné priestory, wellness zóny, terasy či zasadačky. Ako samostatný produkt ponúkame dokonca zariadenie kina so sedacími vakmi, ktoré vieme vytvoriť a odovzdať kompletne celé na kľúč. Možnosti s Tuli sú prakticky neobmedzené – radi vám preto poradíme s výberom ideálnych sedacích riešení pre vašu prevádzku, ktorými nielen potešíte zákazníkov, ale dáte svojmu priestoru jedinečný charakter.

 
 

 
 

O čom je toto riešenie?

 • Ide o tuli koncepciu pre rôzne formy oddychových zón v rámci gastro biznisu

 • Základ tvoria rôzne typy tuli sedení – menšie, väčšie, mäkšie aj pevnejšie

 • Vie pokryť viaceré možnosti využitia priestoru alebo vie byť vyskladané len na 1 účel
 • Všetko v tuli štýle, ktorý svojim dizajnom a ľahkosťou dodá vášmu priestoru príťažlivosť a zároveň bude rešpektovať dizajn vašej prevádzky

 

 
 

Čo získa moja prevádzka?

 • Jedinečný priestor pre stretávanie a oddych hostí

 • Modernú dizajnovú zónu, kde budú vaši hostia radi tráviť čas a kde sa budú radi vracať

 • Nových zákazníkov, ktorí budú vyhľadávať Vaše nové služby a nové priestory, o ktoré rozšírite prevádzku

 • Rýchle riešenie pre rôzne priestory s rôznym využitím

 • Mobilný, ľahký a pohodlný nábytok, ktorý si vaši zamestnanci obľúbia

 

 
 
Inšpirujte sa

Pozrite sa aké sme už prevádzkam vytvorili ich priestory.

 
 
 • Projekty
 • Projekty
 • Projects
 
 

Ak sa chcete viac inšpirovať a prejsť si riešenia, ktoré by pasovali Vašej prevádzke, kontaktujte nás.

 
 

Ako to funguje?

 1. Prídeme sa porozprávať, ako vaši hostia trávia u vás čas. Poviete nám, aký cieľ máte. Či je to zvýšenie počtu návštevníkov, či predĺženie času na prevádzke, či zvýšenie frekvencie návštevnosti. Zároveň nám poviete, aké požiadavky majú hostia, ako trávia u vás čas a ako viete vaše priestory ešte využiť.
 2. Navrhneme, vymyslíme, a pripravíme návrh celej zóny a vhodného nábytku. Od nás dostanete ucelený koncept aj s vysvetlením, ako má Tuli zóna fungovať. S vami finálne doladíme ideálne využitý priestor pre vašu prevádzku.
 3. Dovezieme, nainštalujeme a nastavíme servisný plán a o celú zónu sa budeme pravidelne starať za vás. Od čistenia až po výmenu náplní. Pokiaľ to samozrejme budete požadovať.
Hotely

Kontaktujte nás

Miroslav Valach

+421 907 721 028
 
 

Naši spokojní klienti

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Alena Spišiaková, Director of Sales & Marketing

Tuli vaky skrášlili záhradu nášho hotela a hosťom ponúkajú unikátne výhľady na panorámu Tatier a Štrbské pleso z absolútneho pohodlia. Hostia si na nich radi čítajú knihy, alebo len tak relaxujú. Ako odberateľ sme ocenili skvelý klientský servis a ochotu obchodného zástupcu, rýchlosť vybavenia všetkých požiadaviek a výroby na mieru, kvalitu materiálu a tiež dlhú záručnú lehotu.

 

 

 
 
 • HP
 • Foxconn
 • Sass
 
 

 
 
Kreatívni dizajnéri s ktorými sme sa spojili:

Aby sme si boli istí, že každú prevádzku dokážeme zmeniť na živú zónu kde sa diskutuje, rozpráva a hľadajú lepšie riešenia, naše produkty vytvárame s poprednými slovenskými dizajnérmi.

 
 
Hotely

Mgr.art. Michal Staško

Som slovenský dizajnér pôsobiaci na Slovensku a v Českej republike. Dizajnu sa profesionálne venujem od roku 1996. Ponúkam kreatívne služby v oblastiach produktového, priemyselného designu, návrhy interiérov a designu nábytku. Som držiteľom ocenenia RedDot Design Award winner 2013 v kategórii product design, za produkt 3k od firmy TULI.

Hotely
 
 

VisaMasterCard

 
 

Ak chcete vedieť, aké riešenia vieme pripraviť pre Vašu prevádzku, kontaktujte nás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia