Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
FUTÓN -  zdravé spanie

Preneste kus japonskej kultúry a espritu ku vám domov a k štýlovému dizajnu pridajte zdravú formu spánku a relaxu. Futón je skvelá voľba pre tých, ktorým záleží na tom, aby boli veci ekologické a nezávadné.

 
5 dôvodov, prečo chce váš partner na Vianoce Tuli vak

1. Pohodlný a útulný domov

Poriadne si oddýchnuť a načerpať nové sily je základom ďalšieho fungovania. Myslite nato aj tieto Vianoce, keď budete vyberať darčeky pre partnera. Práve náš sedací vak poskytne vašej polovičke rozprávkové pohodlie. Domovu zasa dodá domácky útulný charakter, ktorý zahreje nie len partnerovo, ale aj vaše srdce.

 
Hravá detská izba s Tuli

Vyplniť priestor detskej izby nie je dramatickým umením, najmä, keď väčšina doslova prekypuje hračkami. Ako však spraviť z neporiadku rýchly poriadok, útulnú zónu a zároveň hrací priestor, navyše v originálnom a modernom prevedení vám poradíme v našom blogu.

 
Novinka- merino deky a vankúše. Bývanie, ktoré zahreje.

Domov podľa predstáv

Čo chýba dlhým zimným večerom, či jesennému oddychu pri šálke horúceho čaju? No predsa dokonalé pohodlie, ktoré zahreje. Čo takto pompézna ručne pletená deka z jemnej ovčej merino vlny? Predstavujeme vám našu Okaňu, ktorá okrem hrejivej vlastnosti je aj extra dizajnovým doplnkom. Či už ako prikrývka alebo prehoz. Všade zapasuje bez váhania.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia